Zastanawiasz się nad kupnem samochodu, powinieneś wziąć pod uwagę Alfa Romeo 159, to już nie ta sam awaryjna alfa co kiedyś. Jest ona dostępna z bogatą ofertą silników, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Gdy interesuje Cię motoryzacja, na pewno słyszałeś o wielkiej awaryjności poprzedniego modelu, a mianowicie 156, na tę opinię Alfa Romeo zapracowała sobie dość solidnie. Na szczęście polecany tutaj model to zupełne jego przeciwieństwo cechuje się on dużą trwałością a jego właściciele, nie tracą dużo czasu na wizyty w warsztatach.

W ofercie znajdziemy zarówno silniki benzynowe osiągające nawet 260 KM, jak i nieco słabsze diesle do 210 KM. Nie bez znaczenia jest w przypadku wyboru tego typu auta jego wygląd zewnętrzny. Przez wielu uważany jest za wręcz idealny. Co do gustów się nie dyskutuje jednak w tym przypadku naprawdę ciężko znaleźć osobę, której wspomniana Alfa by się choć trochę nie podobała. No ale nie samym wyglądem człowiek żyje, jeśli chodzi o właściwości jezdne tego samochodu, są one na naprawdę wysokim poziomie i nikt nie powinien na nie narzekać.

Kolejną zaletą jest jej cena w porównaniu z autami w podobnym roczniku, a mianowicie przez złe doświadczenia z poprzednimi autami tego producenta klienci boją się go kupować, co przekłada się na spadek ceny, a to skutkuje, że naprawdę dobrze utrzymany egzemplarz można kupić za rozsądne pieniądze.

Nadszedł czas na wady naszego samochodziku, a mianowicie kabina i bagażnik, są dosyć małe i nie nadają się zbytnio dla większej rodziny, ale nie oszukujmy się, to nie jest auto stworzone do rodzinnych wypadów, jego charakter sprawia, że sprawdza się ono doskonale jako samochód służący do przemierzania kilometrów, ciesząc się po prostu z jazdy.

Podsumowując, jeśli zdecydujemy się na Alfę Romeo 159 i zaakceptujemy do czego, jest ona przeznaczona na pewno długo, będziemy się cieszyć jej zakupem, a czas spędzony za kółkiem nie będziemy uważać za stracony a wręcz przeciwnie, dostarczy nam on wiele przyjemności i satysfakcji.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*